
Z radością informujemy, że ukończyliśmy pierwszy etap naśnieżania naszego wyciągu narciarskiego. Teraz czekamy z niecierpliwością na dalsze mrozy, abyście mogli cieszyć się idealnymi warunkami do zimowej zabawy!
O potencjalnym starcie sezonu narciarskiego będziemy informować na bieżąco!