• Instruktor z kursantem snowboard

SZKOŁA NARCIARSKA JAR-SKI

Profesjonalna Kadra Instruktorów

Nasza szkoła narciarsko-snowboardowa "JAR-SKI" to zespół ludzi, dla których narciarstwo to pasja.

Bogata Oferta Szkolenia

Zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty szkolenia. Oferujemy różnorodne programy szkoleniowe, które dostosowane są do różnych poziomów zaawansowania.

Narty i Snowboard

Uczymy jazdy na nartach i snowboardzie na różnym poziomie zaawansowania. Bez względu na to, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym narciarzem, mamy program dla Ciebie.

Zajęcia Grupowe i Indywidualne

Oferujemy zarówno zajęcia grupowe, które sprzyjają nauce w przyjaznej atmosferze, jak i zajęcia indywidualne, które pozwalają dostosować program szkolenia do Twoich potrzeb.

Nauka Jazdy Dla Najmłodszych

Nasze zajęcia dla dzieci są kierowane przez doświadczonych instruktorów, którzy wiedzą, jak sprawić, aby nauka była zabawą.

Jazda Sportowa

Dla tych, którzy szukają wyzwań, oferujemy zajęcia z jazdy sportowej, w tym slalom i gigant. Możesz rozwijać swoje umiejętności i zwiększać swoją szybkość na stoku.

Rodzaje szkoleń

Instruktor z kursantem snowboard

Zajęcia indywidualne

Lekcje narciarstwa i snowboardu zarówno dla dzieci jak i dla osób dorosłych. Lekcja trwa około 55 minut. W tym czasie instruktorzy uczą prawidłowej techniki jazdy na nartach i snowboardzie zgodnie z Programem Nauczania SITN PZN oraz SITS. Lekcje odbywają się na stoku zapewniającym najlepsze efekty szkolenia, a zastosowane ćwiczenia dobierane są do indywidualnych potrzeb każdego ucznia.
Cena 1h/osoba:
1 osoba - 120zł + karnet
2 osoby - 80zł + karnet
3 osoby - 60zł + karnet
4 osoby - 50zł + karnet

Zajęcia dla grup

Odbywają się w gronie 5 do10 osób, na każdym poziomie zaawansowania. Warunkiem efektywnej pracy instruktora jest podobny poziom zawansowania osób łączących się w grupę. Instruktor ocenia potrzeby i możliwości, podopiecznych i dobiera ćwiczenia tak, by wszyscy podnosili swoje umiejętności. W zależności od zaawansowania, zajęcia odbywają się na mniejszym stoku, przeznaczonym dla początkujących lub na stoku głównym.
Cena: 240zł + karnet

Szkółka Narciarska

Dla dzieci w wieku 5-15 lat – pracuje w tygodniach feryjnych od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10-13, z krótka przerwą na odpoczynek i posiłek (frytki + soczek). W tym czasie dzieci pod okiem instruktorów doskonalą technikę jazdy na nartach, zaś rodzice mogą swobodnie korzystać ze stoku. W pierwszym dniu instruktorzy sprawdzają umiejętności dzieci i dzielą je na grupy za względu na poziom zaawansowania.
Cena: 700 zł + karnet

Umów lekcję

Zapisy na ferie zimowe 2024 do szkółki narciarskiej!
Dostępne terminy:
1 tydzień
15-19 stycznia
2 tydzień
22-26 stycznia
3 tydzień
29 stycznia-2 lutego
4 tydzień
5-9 lutego
5 tydzień
12-16 lutego
6 tydzień
19-23 lutego

Aktualności

Witamy w nowym sezonie 2022/2023!

02-12-2022
Witamy w nowym sezonie 2022/2023! Trwają zapisy dzieci do szkółki narciarskiej Jar-ski.
Czytaj